Головна » 2012 » Жовтень » 2 » Стіни з файлами
20:47
Стіни з файлами

Американський художник замурував у стіни нью-йоркських будинків флешки, з яких можна скачувати файли.

У соціальних мережах є таке поняття – «стіна»: місце, де будь-який охочий може залишити якусь загальнодоступну інформацію. А ось один американський художник – Адам Бартолл (Adam Bartholl) вирішив, мабуть, реалізувати цю ідею у невіртуальному світі.

Його арт-проект під назвою Dead Drops є... звичайну USB-флешку з файлами, вмуровану в справжню стіну по самий роз'єм.

Роз'єм флешки стирчить із стіни, так що будь-який охочий може підійти, підключитися і скачати собі будь-які бажані файли з тих, що є на флешці або, навпаки, залишити на ній які-небудь файли для інших. Благо, флешки купить http://www.uniq.ua сьогодні може будь-який бажючий. Всього Бартолл встановив у такий спосіб п'ять флешек в Нью-Йорку. Звичайно, це заразом і хороший «розсадник» вірусів, – але з іншого боку, нітрохи не гірше того ж Інтернету, а ідея, погодьтеся, цікава.

Але Бартолл на цьому не зупинився і пішов ще далі. Просвердливши величезним свердлом стіну свого будинку, він замурував в ній DVD-привід. Зовні в стіні видна щілина, в яку будь-який перехожий може вставити чистий DVD-R і одержати запис копії залишеного Бартоллом матеріалу – «групового шоу про відео, яке не є відео», як описує його сам художник.

Категорія: Цікаві новини | Переглядів: 3898 | Додав: EDGE | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: